Er dette dit taxaselskab?

Gør krav på siden gratis: flere bookinger, tilføj billeder, ydelser og priser og hold dine oplysninger opdateret.

Gør krav på siden - gratis →

Taksi Vesna

English

Taksi Vesna er et taxa firma bedømt med 0 stjerner. Kontakt Taksi Vesna og book din tur allerede i dag!

Kontakt chauffør
Taksi Vesna
Ulitsa Prospekt Pobedy, 85, Cherepovets, Vologda Oblast, Russia, 162612

Anslå taxapris fra Cherepovets

Cherepovets
Beregn pris
BookingsystemModtag bookinger onlineLad rejsende bestille en tur direkte fra din side, og håndter alt i én indbakke.Se bookingsystemet →
Taksi Vesna tilbyder
Standard taxitjeneste
Oplev byen med Taksi Vesna, hvilket sikrer pålidelig og effektiv rejse i og omkring byen
Lufthavnstransport
Vælg Taksi Vesna for specialiserede lufthavnstransporter og garanter en gnidningsløs overgang til og fra lufthavnen
Leveringstjeneste
Taksi Vesna er ikke kun for personer; dine pakker og dokumenter når nemt deres destination.
Planlagte ture
Book din tur på forhånd med Taksi Vesna og garanter punktlighed for dine vigtige aftaler

Del din oplevelse med Taksi Vesna

Hjælp andre rejsende ved at dele din oplevelse. Din feedback er værdifuld!

Andre taxaer i Cherepovets

Ekspress-avto★ 5.0 (1)Yevro-taksi★ 5.0 (1)Voyazh★ 4.0 (3)Dimon Taxi★ 3.9 (8)Novotrans★ 3.5 (82)Taxi Cherepovets★ 3.2 (11)Ooo "novoye Taksi"★ 3.0 (4)Metallurg Taksi★ 3.0 (1)

Taksi Vesna Taxipris - FAQ

Hvilke tjenester tilbyder Taksi Vesna?

Taksi Vesna tilbyder en række tjenester, herunder standard taxitjeneste for pålidelig og effektiv rejse i og omkring Russia, lufthavnstransfers for en problemfri overgang til og fra lufthavnen, samt planlagte ture for at garantere punktlighed til vigtige aftaler.

Hvad er den gennemsnitlige bedømmelse af passagerer for Taksi Vesna?

Taksi Vesna er bedømt til 0 stjerner, hvilket indikerer en lav kundetilfredshed.

Hvor er Taksi Vesna placeret?

Adressen på Taksi Vesna er Ulitsa Prospekt Pobedy, 85, Cherepovets, Vologda Oblast, Russia, 162612.

Hvordan kan man kontakte Taksi Vesna?

Kontakt Taksi Vesna ved at klikke her på "book nu"

Kan Taksi Vesna hjælpe med lufthavnstransfers?

Ja, Taksi Vesna tilbyder specielle lufthavnstransfertjenester.

Er du taxichauffør?

Bliv præsenteret på Taxapris.com