Er dette dit taxaselskab?

Gør krav på siden gratis: flere bookinger, tilføj billeder, ydelser og priser og hold dine oplysninger opdateret.

Gør krav på siden - gratis →

Taxis Verdes Y/o Amarrillos

English

Taxis Verdes Y/o Amarrillos er et taxa firma bedømt med 0 stjerner. Kontakt Taxis Verdes Y/o Amarrillos og book din tur allerede i dag!

Kontakt chauffør
Taxis Verdes Y/o Amarrillos
Centro Comercial La Pradera, 01010, Guatemala

Anslå taxapris fra La Aurora Airport

La Aurora Airport
Beregn pris
BookingsystemModtag bookinger onlineLad rejsende bestille en tur direkte fra din side, og håndter alt i én indbakke.Se bookingsystemet →
Taxis Verdes Y/o Amarrillos tilbyder
Standard taxitjeneste
Oplev byen med Taxis Verdes Y/o Amarrillos, hvilket sikrer pålidelig og effektiv rejse i og omkring byen
Lufthavnstransport
Vælg Taxis Verdes Y/o Amarrillos for specialiserede lufthavnstransporter og garanter en gnidningsløs overgang til og fra lufthavnen
Leveringstjeneste
Taxis Verdes Y/o Amarrillos er ikke kun for personer; dine pakker og dokumenter når nemt deres destination.
Planlagte ture
Book din tur på forhånd med Taxis Verdes Y/o Amarrillos og garanter punktlighed for dine vigtige aftaler

Del din oplevelse med Taxis Verdes Y/o Amarrillos

Hjælp andre rejsende ved at dele din oplevelse. Din feedback er værdifuld!

Andre taxaer i La Aurora Airport

Rocar Taxi★ 5.0 (2)Alianza - Taxis Y Transportes★ 5.0 (1)Taxiguatemala★ 5.0 (1)Taxis Naranja Expressgt★ 5.0 (1)Asotavih Taxis Carolina★ 4.9 (13)Helicopters Guatemala★ 4.8 (165)Tep.gt★ 4.8 (12)El Cerrito★ 4.4 (46)

Taxis Verdes Y/o Amarrillos Taxipris - FAQ

Hvilke tjenester tilbyder Taxis Verdes Y/o Amarrillos?

Taxis Verdes Y/o Amarrillos tilbyder en række tjenester, herunder standard taxitjeneste for pålidelig og effektiv rejse i og omkring Guatemala, lufthavnstransfers for en problemfri overgang til og fra lufthavnen, samt planlagte ture for at garantere punktlighed til vigtige aftaler.

Hvad er den gennemsnitlige bedømmelse af passagerer for Taxis Verdes Y/o Amarrillos?

Taxis Verdes Y/o Amarrillos er bedømt til 0 stjerner, hvilket indikerer en lav kundetilfredshed.

Hvor er Taxis Verdes Y/o Amarrillos placeret?

Adressen på Taxis Verdes Y/o Amarrillos er Centro Comercial La Pradera, 01010, Guatemala.

Hvordan kan man kontakte Taxis Verdes Y/o Amarrillos?

Kontakt Taxis Verdes Y/o Amarrillos ved at klikke her på "book nu"

Kan Taxis Verdes Y/o Amarrillos hjælpe med lufthavnstransfers?

Ja, Taxis Verdes Y/o Amarrillos tilbyder specielle lufthavnstransfertjenester.
📈 190+ personer har søgt en taxa i Guatemala - sørg for, at de finder dig.

Er du taxichauffør?

Bliv præsenteret på Taxapris.com