Er dette dit taxaselskab?

Gør krav på siden gratis: flere bookinger, tilføj billeder, ydelser og priser og hold dine oplysninger opdateret.

Gør krav på siden - gratis →

Taxi Aida

English

Taxi Aida er et taxa firma bedømt med 3.9 stjerner. Kontakt Taxi Aida og book din tur allerede i dag!

Kontakt chauffør
Taxi Aida
#9 Kaya Balerian, curacao, Curaçao
3.9
(8)

Anslå taxapris fra Kunuku Abou

Kunuku Abou
Beregn pris
BookingsystemModtag bookinger onlineLad rejsende bestille en tur direkte fra din side, og håndter alt i én indbakke.Se bookingsystemet →
Taxi Aida tilbyder
Standard taxitjeneste
Oplev byen med Taxi Aida, hvilket sikrer pålidelig og effektiv rejse i og omkring byen
Lufthavnstransport
Vælg Taxi Aida for specialiserede lufthavnstransporter og garanter en gnidningsløs overgang til og fra lufthavnen
Leveringstjeneste
Taxi Aida er ikke kun for personer; dine pakker og dokumenter når nemt deres destination.
Planlagte ture
Book din tur på forhånd med Taxi Aida og garanter punktlighed for dine vigtige aftaler

Del din oplevelse med Taxi Aida

Hjælp andre rejsende ved at dele din oplevelse. Din feedback er værdifuld!

Andre taxaer i Kunuku Abou

Curaçao Vip Tour Guide & Taxi 160 (private)★ 5.0 (247)Curacaotaxietienne★ 5.0 (20)Embrace Care★ 5.0 (18)Friendly Taxi Curacao★ 5.0 (5)Patty Taxi Tours★ 5.0 (2)Curacao Taxi Lady★ 4.9 (46)Kunuku-abou Apartments Curacao★ 4.9 (12)24-7 Taxi Curaçao★ 4.3 (14)

Taxi Aida Taxipris - FAQ

Hvilke tjenester tilbyder Taxi Aida?

Taxi Aida tilbyder en række tjenester, herunder standard taxitjeneste for pålidelig og effektiv rejse i og omkring Curacao, lufthavnstransfers for en problemfri overgang til og fra lufthavnen, samt planlagte ture for at garantere punktlighed til vigtige aftaler.

Hvad er den gennemsnitlige bedømmelse af passagerer for Taxi Aida?

Taxi Aida er bedømt til 3.9 stjerner, hvilket indikerer en medium kundetilfredshed.

Hvor er Taxi Aida placeret?

Adressen på Taxi Aida er #9 Kaya Balerian, curacao, Curaçao.

Hvordan kan man kontakte Taxi Aida?

Kontakt Taxi Aida ved at klikke her på "book nu"

Kan Taxi Aida hjælpe med lufthavnstransfers?

Ja, Taxi Aida tilbyder specielle lufthavnstransfertjenester.
📈 40+ personer har søgt en taxa i Kunuku Abou - sørg for, at de finder dig.

Er du taxichauffør?

Bliv præsenteret på Taxapris.com
Taxi Aida📞 -