Er dette dit taxaselskab?

Gør krav på siden gratis: flere bookinger, tilføj billeder, ydelser og priser og hold dine oplysninger opdateret.

Gør krav på siden - gratis →

Acopio De Taxis El Salvador

English

Acopio De Taxis El Salvador er et taxa firma bedømt med 3.9 stjerner. Kontakt Acopio De Taxis El Salvador og book din tur allerede i dag!

Kontakt chauffør
Acopio De Taxis El Salvador
Cl. 40 #35a-2, El Salvador, Medellín, Buenos Aires, Medellín, Antioquia, Colombia
3.9
(13)

Anslå taxapris fra Medellin

Medellin
Beregn pris
BookingsystemModtag bookinger onlineLad rejsende bestille en tur direkte fra din side, og håndter alt i én indbakke.Se bookingsystemet →
Acopio De Taxis El Salvador tilbyder
Standard taxitjeneste
Oplev byen med Acopio De Taxis El Salvador, hvilket sikrer pålidelig og effektiv rejse i og omkring byen
Lufthavnstransport
Vælg Acopio De Taxis El Salvador for specialiserede lufthavnstransporter og garanter en gnidningsløs overgang til og fra lufthavnen
Leveringstjeneste
Acopio De Taxis El Salvador er ikke kun for personer; dine pakker og dokumenter når nemt deres destination.
Planlagte ture
Book din tur på forhånd med Acopio De Taxis El Salvador og garanter punktlighed for dine vigtige aftaler

Del din oplevelse med Acopio De Taxis El Salvador

Hjælp andre rejsende ved at dele din oplevelse. Din feedback er værdifuld!

Andre taxaer i Medellin

Flota Bernal Taxis★ 4.9 (8)Acopio La 25(taxis)★ 4.8 (14)Coopebombas★ 4.4 (1576)Airport Taxi Acoa★ 4.4 (691)Cootransmede★ 4.4 (211)Taxsuper★ 4.4 (204)Aerotaxi S.a.★ 4.3 (28)Ctm Primer Parque De Laureles★ 4.3 (18)

Acopio De Taxis El Salvador Taxipris - FAQ

Hvilke tjenester tilbyder Acopio De Taxis El Salvador?

Acopio De Taxis El Salvador tilbyder en række tjenester, herunder standard taxitjeneste for pålidelig og effektiv rejse i og omkring Colombia, lufthavnstransfers for en problemfri overgang til og fra lufthavnen, samt planlagte ture for at garantere punktlighed til vigtige aftaler.

Hvad er den gennemsnitlige bedømmelse af passagerer for Acopio De Taxis El Salvador?

Acopio De Taxis El Salvador er bedømt til 3.9 stjerner, hvilket indikerer en medium kundetilfredshed.

Hvor er Acopio De Taxis El Salvador placeret?

Adressen på Acopio De Taxis El Salvador er Cl. 40 #35a-2, El Salvador, Medellín, Buenos Aires, Medellín, Antioquia, Colombia.

Hvordan kan man kontakte Acopio De Taxis El Salvador?

Kontakt Acopio De Taxis El Salvador ved at klikke her på "book nu"

Kan Acopio De Taxis El Salvador hjælpe med lufthavnstransfers?

Ja, Acopio De Taxis El Salvador tilbyder specielle lufthavnstransfertjenester.
📈 310+ personer har søgt en taxa i Colombia - sørg for, at de finder dig.

Er du taxichauffør?

Bliv præsenteret på Taxapris.com