Er dette dit taxaselskab?

Gør krav på siden gratis: flere bookinger, tilføj billeder, ydelser og priser og hold dine oplysninger opdateret.

Gør krav på siden - gratis →

Nest Hotel Hiroshima Ekimae

English

Nest Hotel Hiroshima Ekimae er et taxa firma bedømt med 4.1 stjerner. Kontakt Nest Hotel Hiroshima Ekimae og book din tur allerede i dag!

Kontakt chauffør
Nest Hotel Hiroshima Ekimae
3-11 Kojinmachi, Minami Ward, Hiroshima, 732-0807, Japan
4.1
(346)

Anslå taxapris fra Hiroshima Ekimae Green Hotel

Hiroshima Ekimae Green Hotel
Beregn pris
BookingsystemModtag bookinger onlineLad rejsende bestille en tur direkte fra din side, og håndter alt i én indbakke.Se bookingsystemet →
Nest Hotel Hiroshima Ekimae tilbyder
Standard taxitjeneste
Oplev byen med Nest Hotel Hiroshima Ekimae, hvilket sikrer pålidelig og effektiv rejse i og omkring byen
Lufthavnstransport
Vælg Nest Hotel Hiroshima Ekimae for specialiserede lufthavnstransporter og garanter en gnidningsløs overgang til og fra lufthavnen
Leveringstjeneste
Nest Hotel Hiroshima Ekimae er ikke kun for personer; dine pakker og dokumenter når nemt deres destination.
Planlagte ture
Book din tur på forhånd med Nest Hotel Hiroshima Ekimae og garanter punktlighed for dine vigtige aftaler

Del din oplevelse med Nest Hotel Hiroshima Ekimae

Hjælp andre rejsende ved at dele din oplevelse. Din feedback er værdifuld!

Andre taxaer i Hiroshima Ekimae Green Hotel

Hotel Intergate Hiroshima★ 4.4 (1334)Daiwa Roynet Hotel Hiroshima-ekimae★ 4.4 (788)Hotel Vista Hiroshima★ 4.3 (871)Ppark Hotel Hiroshima Riverside★ 4.3 (766)Koko Hotel Hiroshima Ekimae★ 4.3 (514)Hotel Granvia Hiroshima★ 4.2 (5920)Via Inn Hiroshima Shinkansenguchi★ 4.2 (745)Sotetsu Fresa Inn Hiroshima Sta.★ 4.2 (730)

Nest Hotel Hiroshima Ekimae Taxipris - FAQ

Hvilke tjenester tilbyder Nest Hotel Hiroshima Ekimae?

Nest Hotel Hiroshima Ekimae tilbyder en række tjenester, herunder standard taxitjeneste for pålidelig og effektiv rejse i og omkring Japan, lufthavnstransfers for en problemfri overgang til og fra lufthavnen, samt planlagte ture for at garantere punktlighed til vigtige aftaler.

Hvad er den gennemsnitlige bedømmelse af passagerer for Nest Hotel Hiroshima Ekimae?

Nest Hotel Hiroshima Ekimae er bedømt til 4.1 stjerner, hvilket indikerer en høj kundetilfredshed.

Hvor er Nest Hotel Hiroshima Ekimae placeret?

Adressen på Nest Hotel Hiroshima Ekimae er 3-11 Kojinmachi, Minami Ward, Hiroshima, 732-0807, Japan.

Hvordan kan man kontakte Nest Hotel Hiroshima Ekimae?

Kontakt Nest Hotel Hiroshima Ekimae ved at klikke her på "book nu"

Kan Nest Hotel Hiroshima Ekimae hjælpe med lufthavnstransfers?

Ja, Nest Hotel Hiroshima Ekimae tilbyder specielle lufthavnstransfertjenester.
📈 46,500+ personer har søgt en taxa i Japan - sørg for, at de finder dig.

Er du taxichauffør?

Bliv præsenteret på Taxapris.com