Er dette dit taxaselskab?

Gør krav på siden gratis: flere bookinger, tilføj billeder, ydelser og priser og hold dine oplysninger opdateret.

Gør krav på siden - gratis →

Radio Taxi La 21

English

Radio Taxi La 21 er et taxa firma bedømt med 3.1 stjerner. Kontakt Radio Taxi La 21 og book din tur allerede i dag!

Kontakt chauffør
Radio Taxi La 21
Raihue 4109-4199, Q8300 Neuquén, Argentina
3.1
(84)

Anslå taxapris fra Presidente Peron Airport

Presidente Peron Airport
Beregn pris
BookingsystemModtag bookinger onlineLad rejsende bestille en tur direkte fra din side, og håndter alt i én indbakke.Se bookingsystemet →
Radio Taxi La 21 tilbyder
Standard taxitjeneste
Oplev byen med Radio Taxi La 21, hvilket sikrer pålidelig og effektiv rejse i og omkring byen
Lufthavnstransport
Vælg Radio Taxi La 21 for specialiserede lufthavnstransporter og garanter en gnidningsløs overgang til og fra lufthavnen
Leveringstjeneste
Radio Taxi La 21 er ikke kun for personer; dine pakker og dokumenter når nemt deres destination.
Planlagte ture
Book din tur på forhånd med Radio Taxi La 21 og garanter punktlighed for dine vigtige aftaler

Del din oplevelse med Radio Taxi La 21

Hjælp andre rejsende ved at dele din oplevelse. Din feedback er værdifuld!

Andre taxaer i Presidente Peron Airport

Parada De Taxi N° 14★ 5.0 (1)Parada De Taxi N°58★ 4.3 (4)Juan Domingo Perón International Airport★ 4.2 (3476)Remisse Del Alto★ 4.2 (129)Taxi De Plottier★ 4.2 (24)Taxi Jym★ 4.1 (58)Taxi Premier★ 3.8 (8)Radio Taxi Norpatagonia★ 3.8 (4)

Radio Taxi La 21 Taxipris - FAQ

Hvilke tjenester tilbyder Radio Taxi La 21?

Radio Taxi La 21 tilbyder en række tjenester, herunder standard taxitjeneste for pålidelig og effektiv rejse i og omkring Argentina, lufthavnstransfers for en problemfri overgang til og fra lufthavnen, samt planlagte ture for at garantere punktlighed til vigtige aftaler.

Hvad er den gennemsnitlige bedømmelse af passagerer for Radio Taxi La 21?

Radio Taxi La 21 er bedømt til 3.1 stjerner, hvilket indikerer en medium kundetilfredshed.

Hvor er Radio Taxi La 21 placeret?

Adressen på Radio Taxi La 21 er Raihue 4109-4199, Q8300 Neuquén, Argentina.

Hvordan kan man kontakte Radio Taxi La 21?

Kontakt Radio Taxi La 21 ved at klikke her på "book nu"

Kan Radio Taxi La 21 hjælpe med lufthavnstransfers?

Ja, Radio Taxi La 21 tilbyder specielle lufthavnstransfertjenester.
📈 840+ personer har søgt en taxa i Argentina - sørg for, at de finder dig.

Er du taxichauffør?

Bliv præsenteret på Taxapris.com
Radio Taxi La 21📞 -