Er dette dit taxaselskab?

Gør krav på siden gratis: flere bookinger, tilføj billeder, ydelser og priser og hold dine oplysninger opdateret.

Gør krav på siden - gratis →

Taxi Van Kent

English

Taxi Van Kent er et taxa firma bedømt med 1 stjerner. Kontakt Taxi Van Kent og book din tur allerede i dag!

Kontakt chauffør
Taxi Van Kent
Northumberland Court, 2 Northumberland Ave, Cliftonville, Margate CT9 3BS, United Kingdom
1
(2)

Anslå taxapris fra Margate

Margate
Beregn pris
BookingsystemModtag bookinger onlineLad rejsende bestille en tur direkte fra din side, og håndter alt i én indbakke.Se bookingsystemet →
Taxi Van Kent tilbyder
Standard taxitjeneste
Oplev byen med Taxi Van Kent, hvilket sikrer pålidelig og effektiv rejse i og omkring byen
Lufthavnstransport
Vælg Taxi Van Kent for specialiserede lufthavnstransporter og garanter en gnidningsløs overgang til og fra lufthavnen
Leveringstjeneste
Taxi Van Kent er ikke kun for personer; dine pakker og dokumenter når nemt deres destination.
Planlagte ture
Book din tur på forhånd med Taxi Van Kent og garanter punktlighed for dine vigtige aftaler

Del din oplevelse med Taxi Van Kent

Hjælp andre rejsende ved at dele din oplevelse. Din feedback er værdifuld!

Andre taxaer i Margate

Thanet Minibus Service★ 5.0 (4)Easy Cars Taxi★ 5.0 (2)Martini Airport Transfers★ 4.9 (18)A1 Airport Transfers★ 4.9 (10)Rosscab Taxi Service★ 4.5 (15)Grand Transfers Ltd★ 4.2 (5)A2b Cars Thanet★ 4.1 (14)Swift Taxis Margate Station.★ 4.0 (2)

Taxi Van Kent Taxipris - FAQ

Hvilke tjenester tilbyder Taxi Van Kent?

Taxi Van Kent tilbyder en række tjenester, herunder standard taxitjeneste for pålidelig og effektiv rejse i og omkring United Kingdom, lufthavnstransfers for en problemfri overgang til og fra lufthavnen, samt planlagte ture for at garantere punktlighed til vigtige aftaler.

Hvad er den gennemsnitlige bedømmelse af passagerer for Taxi Van Kent?

Taxi Van Kent er bedømt til 1 stjerner, hvilket indikerer en lav kundetilfredshed.

Hvor er Taxi Van Kent placeret?

Adressen på Taxi Van Kent er Northumberland Court, 2 Northumberland Ave, Cliftonville, Margate CT9 3BS, United Kingdom.

Hvordan kan man kontakte Taxi Van Kent?

Kontakt Taxi Van Kent ved at klikke her på "book nu"

Kan Taxi Van Kent hjælpe med lufthavnstransfers?

Ja, Taxi Van Kent tilbyder specielle lufthavnstransfertjenester.

Er du taxichauffør?

Bliv præsenteret på Taxapris.com