Er dette dit taxaselskab?

Gør krav på siden gratis: flere bookinger, tilføj billeder, ydelser og priser og hold dine oplysninger opdateret.

Gør krav på siden - gratis →

Marriott’s Bali Nusa Dua Terrace

English

Marriott’s Bali Nusa Dua Terrace er et taxa firma bedømt med 4.6 stjerner. Kontakt Marriott’s Bali Nusa Dua Terrace og book din tur allerede i dag!

Kontakt chauffør
Marriott’s Bali Nusa Dua Terrace
Kawasan Pariwisata Itdc Lot SW, 4, Nusa Dua, Bali 80363, Indonesia
4.6
(272)

Anslå taxapris fra Nusa Dua

Nusa Dua
Beregn pris
BookingsystemModtag bookinger onlineLad rejsende bestille en tur direkte fra din side, og håndter alt i én indbakke.Se bookingsystemet →
Marriott’s Bali Nusa Dua Terrace tilbyder
Standard taxitjeneste
Oplev byen med Marriott’s Bali Nusa Dua Terrace, hvilket sikrer pålidelig og effektiv rejse i og omkring byen
Lufthavnstransport
Vælg Marriott’s Bali Nusa Dua Terrace for specialiserede lufthavnstransporter og garanter en gnidningsløs overgang til og fra lufthavnen
Leveringstjeneste
Marriott’s Bali Nusa Dua Terrace er ikke kun for personer; dine pakker og dokumenter når nemt deres destination.
Planlagte ture
Book din tur på forhånd med Marriott’s Bali Nusa Dua Terrace og garanter punktlighed for dine vigtige aftaler

Del din oplevelse med Marriott’s Bali Nusa Dua Terrace

Hjælp andre rejsende ved at dele din oplevelse. Din feedback er værdifuld!

Andre taxaer i Nusa Dua

Cheapest Bali Driver★ 5.0 (19)Yudi Collection★ 5.0 (2)Taxi Bali Driver★ 5.0 (2)Airport Pick Up And Drop And Tour Service Bali★ 5.0 (2)Nusa Dua Trans★ 4.9 (20)Devdan Show At Bali Nusa Dua Theatre★ 4.8 (1896)Bali Nusa Dua Convention Center★ 4.7 (4473)Marriott’s Bali Nusa Dua Gardens★ 4.7 (1176)

Marriott’s Bali Nusa Dua Terrace Taxipris - FAQ

Hvilke tjenester tilbyder Marriott’s Bali Nusa Dua Terrace?

Marriott’s Bali Nusa Dua Terrace tilbyder en række tjenester, herunder standard taxitjeneste for pålidelig og effektiv rejse i og omkring Indonesia, lufthavnstransfers for en problemfri overgang til og fra lufthavnen, samt planlagte ture for at garantere punktlighed til vigtige aftaler.

Hvad er den gennemsnitlige bedømmelse af passagerer for Marriott’s Bali Nusa Dua Terrace?

Marriott’s Bali Nusa Dua Terrace er bedømt til 4.6 stjerner, hvilket indikerer en høj kundetilfredshed.

Hvor er Marriott’s Bali Nusa Dua Terrace placeret?

Adressen på Marriott’s Bali Nusa Dua Terrace er Kawasan Pariwisata Itdc Lot SW, 4, Nusa Dua, Bali 80363, Indonesia.

Hvordan kan man kontakte Marriott’s Bali Nusa Dua Terrace?

Kontakt Marriott’s Bali Nusa Dua Terrace ved at klikke her på "book nu"

Kan Marriott’s Bali Nusa Dua Terrace hjælpe med lufthavnstransfers?

Ja, Marriott’s Bali Nusa Dua Terrace tilbyder specielle lufthavnstransfertjenester.
📈 65+ personer har søgt en taxa i Nusa Dua - sørg for, at de finder dig.

Er du taxichauffør?

Bliv præsenteret på Taxapris.com