Er dette dit taxaselskab?

Gør krav på siden gratis: flere bookinger, tilføj billeder, ydelser og priser og hold dine oplysninger opdateret.

Gør krav på siden - gratis →

こばと交通㈱ 永山営業所

English

こばと交通㈱ 永山営業所 er et taxa firma bedømt med 2.2 stjerner. Kontakt こばと交通㈱ 永山営業所 og book din tur allerede i dag!

Kontakt chauffør
こばと交通㈱ 永山営業所
8 Chome-33-1 Nagayama Kita 1 Jo, Asahikawa, Hokkaido 079-8451, Japan
2.2
(13)

Anslå taxapris fra Asahikawa

Asahikawa
Beregn pris
BookingsystemModtag bookinger onlineLad rejsende bestille en tur direkte fra din side, og håndter alt i én indbakke.Se bookingsystemet →
こばと交通㈱ 永山営業所 tilbyder
Standard taxitjeneste
Oplev byen med こばと交通㈱ 永山営業所, hvilket sikrer pålidelig og effektiv rejse i og omkring byen
Lufthavnstransport
Vælg こばと交通㈱ 永山営業所 for specialiserede lufthavnstransporter og garanter en gnidningsløs overgang til og fra lufthavnen
Leveringstjeneste
こばと交通㈱ 永山営業所 er ikke kun for personer; dine pakker og dokumenter når nemt deres destination.
Planlagte ture
Book din tur på forhånd med こばと交通㈱ 永山営業所 og garanter punktlighed for dine vigtige aftaler

Del din oplevelse med こばと交通㈱ 永山営業所

Hjælp andre rejsende ved at dele din oplevelse. Din feedback er værdifuld!

Andre taxaer i Asahikawa

福祉タクシー ケアライン★ 5.0 (1)Asahikawa Airport Medium Taxi Stand★ 4.0 (1)美瑛ハイヤー㈱★ 3.9 (17)Mitsubachi Taxis★ 3.5 (103)金星旭川ハイヤー㈱★ 2.8 (53)Asahi Taxis★ 2.6 (12)Fuji Taxis★ 2.4 (16)Chidori Taxi Hire★ 2.4 (13)

こばと交通㈱ 永山営業所 Taxipris - FAQ

Hvilke tjenester tilbyder こばと交通㈱ 永山営業所?

こばと交通㈱ 永山営業所 tilbyder en række tjenester, herunder standard taxitjeneste for pålidelig og effektiv rejse i og omkring Japan, lufthavnstransfers for en problemfri overgang til og fra lufthavnen, samt planlagte ture for at garantere punktlighed til vigtige aftaler.

Hvad er den gennemsnitlige bedømmelse af passagerer for こばと交通㈱ 永山営業所?

こばと交通㈱ 永山営業所 er bedømt til 2.2 stjerner, hvilket indikerer en lav kundetilfredshed.

Hvor er こばと交通㈱ 永山営業所 placeret?

Adressen på こばと交通㈱ 永山営業所 er 8 Chome-33-1 Nagayama Kita 1 Jo, Asahikawa, Hokkaido 079-8451, Japan.

Hvordan kan man kontakte こばと交通㈱ 永山営業所?

Kontakt こばと交通㈱ 永山営業所 ved at klikke her på "book nu"

Kan こばと交通㈱ 永山営業所 hjælpe med lufthavnstransfers?

Ja, こばと交通㈱ 永山営業所 tilbyder specielle lufthavnstransfertjenester.
📈 46,500+ personer har søgt en taxa i Japan - sørg for, at de finder dig.

Er du taxichauffør?

Bliv præsenteret på Taxapris.com