Er dette dit taxaselskab?

Gør krav på siden gratis: flere bookinger, tilføj billeder, ydelser og priser og hold dine oplysninger opdateret.

Gør krav på siden - gratis →

Sunderby Sjukhus

English

Sunderby Sjukhus er et taxa firma bedømt med 4.7 stjerner. Kontakt Sunderby Sjukhus og book din tur allerede i dag!

Kontakt chauffør
Sunderby Sjukhus
954 42 Södra Sunderbyn, Sweden
4.7
(3)

Anslå taxapris fra Boden C

Boden C
Beregn pris
BookingsystemModtag bookinger onlineLad rejsende bestille en tur direkte fra din side, og håndter alt i én indbakke.Se bookingsystemet →
Sunderby Sjukhus tilbyder
Standard taxitjeneste
Oplev byen med Sunderby Sjukhus, hvilket sikrer pålidelig og effektiv rejse i og omkring byen
Lufthavnstransport
Vælg Sunderby Sjukhus for specialiserede lufthavnstransporter og garanter en gnidningsløs overgang til og fra lufthavnen
Leveringstjeneste
Sunderby Sjukhus er ikke kun for personer; dine pakker og dokumenter når nemt deres destination.
Planlagte ture
Book din tur på forhånd med Sunderby Sjukhus og garanter punktlighed for dine vigtige aftaler

Del din oplevelse med Sunderby Sjukhus

Hjælp andre rejsende ved at dele din oplevelse. Din feedback er værdifuld!

Andre taxaer i Boden C

Mintaxi Norrbotten★ 4.7 (23)Kjell & Company★ 4.4 (139)Luleå Airport★ 4.2 (817)Boden Resecentrum Tät★ 4.2 (50)Arninge Station★ 4.2 (26)Ånge Jvg★ 4.1 (19)Kiruna Airport★ 4.0 (360)Gävle Centralstation★ 3.7 (247)

Sunderby Sjukhus Taxipris - FAQ

Hvilke tjenester tilbyder Sunderby Sjukhus?

Sunderby Sjukhus tilbyder en række tjenester, herunder standard taxitjeneste for pålidelig og effektiv rejse i og omkring Sweden, lufthavnstransfers for en problemfri overgang til og fra lufthavnen, samt planlagte ture for at garantere punktlighed til vigtige aftaler.

Hvad er den gennemsnitlige bedømmelse af passagerer for Sunderby Sjukhus?

Sunderby Sjukhus er bedømt til 4.7 stjerner, hvilket indikerer en høj kundetilfredshed.

Hvor er Sunderby Sjukhus placeret?

Adressen på Sunderby Sjukhus er 954 42 Södra Sunderbyn, Sweden.

Hvordan kan man kontakte Sunderby Sjukhus?

Kontakt Sunderby Sjukhus ved at klikke her på "book nu"

Kan Sunderby Sjukhus hjælpe med lufthavnstransfers?

Ja, Sunderby Sjukhus tilbyder specielle lufthavnstransfertjenester.

Er du taxichauffør?

Bliv præsenteret på Taxapris.com