Er dette dit taxaselskab?

Gør krav på siden gratis: flere bookinger, tilføj billeder, ydelser og priser og hold dine oplysninger opdateret.

Gør krav på siden - gratis →

Regal Riverside Hotel Car Park

English

Regal Riverside Hotel Car Park er et taxa firma bedømt med 3.8 stjerner. Kontakt Regal Riverside Hotel Car Park og book din tur allerede i dag!

Kontakt chauffør
Regal Riverside Hotel Car Park
Sha Tin, Hong Kong
3.8
(28)

Anslå taxapris fra Regal Riverside Hotel

Regal Riverside Hotel
Beregn pris
BookingsystemModtag bookinger onlineLad rejsende bestille en tur direkte fra din side, og håndter alt i én indbakke.Se bookingsystemet →
Regal Riverside Hotel Car Park tilbyder
Standard taxitjeneste
Oplev byen med Regal Riverside Hotel Car Park, hvilket sikrer pålidelig og effektiv rejse i og omkring byen
Lufthavnstransport
Vælg Regal Riverside Hotel Car Park for specialiserede lufthavnstransporter og garanter en gnidningsløs overgang til og fra lufthavnen
Leveringstjeneste
Regal Riverside Hotel Car Park er ikke kun for personer; dine pakker og dokumenter når nemt deres destination.
Planlagte ture
Book din tur på forhånd med Regal Riverside Hotel Car Park og garanter punktlighed for dine vigtige aftaler

Del din oplevelse med Regal Riverside Hotel Car Park

Hjælp andre rejsende ved at dele din oplevelse. Din feedback er værdifuld!

Andre taxaer i Regal Riverside Hotel

朗程 輪椅的士 - 威爾斯親王醫院站★ 5.0 (1)Taxi Stand★ 5.0 (1)Hkg Wheelchair Taxi Service, Prince Of Wales Hospital★ 4.0 (3)Cj Taxi★ 4.0 (1)Sun Tin Wai Estate Taxi Stand★ 3.7 (3)Regal Riverside Hotel★ 3.6 (4968)Regal Riverside Hotel★ 3.1 (8)Taxi Stand★ 3.0 (2)

Regal Riverside Hotel Car Park Taxipris - FAQ

Hvilke tjenester tilbyder Regal Riverside Hotel Car Park?

Regal Riverside Hotel Car Park tilbyder en række tjenester, herunder standard taxitjeneste for pålidelig og effektiv rejse i og omkring Hong Kong, lufthavnstransfers for en problemfri overgang til og fra lufthavnen, samt planlagte ture for at garantere punktlighed til vigtige aftaler.

Hvad er den gennemsnitlige bedømmelse af passagerer for Regal Riverside Hotel Car Park?

Regal Riverside Hotel Car Park er bedømt til 3.8 stjerner, hvilket indikerer en medium kundetilfredshed.

Hvor er Regal Riverside Hotel Car Park placeret?

Adressen på Regal Riverside Hotel Car Park er Sha Tin, Hong Kong.

Hvordan kan man kontakte Regal Riverside Hotel Car Park?

Kontakt Regal Riverside Hotel Car Park ved at klikke her på "book nu"

Kan Regal Riverside Hotel Car Park hjælpe med lufthavnstransfers?

Ja, Regal Riverside Hotel Car Park tilbyder specielle lufthavnstransfertjenester.

Er du taxichauffør?

Bliv præsenteret på Taxapris.com