Er dette dit taxaselskab?

Gør krav på siden gratis: flere bookinger, tilføj billeder, ydelser og priser og hold dine oplysninger opdateret.

Gør krav på siden - gratis →

Rainer Mock

English

Rainer Mock er et taxa firma bedømt med 2 stjerner. Kontakt Rainer Mock og book din tur allerede i dag!

Kontakt chauffør
Rainer Mock
Hangarsteinstraße 42, 34130 Kassel, Germany
2
(1)

Anslå taxapris fra Kassel

Kassel
Beregn pris
BookingsystemModtag bookinger onlineLad rejsende bestille en tur direkte fra din side, og håndter alt i én indbakke.Se bookingsystemet →
Rainer Mock tilbyder
Standard taxitjeneste
Oplev byen med Rainer Mock, hvilket sikrer pålidelig og effektiv rejse i og omkring byen
Lufthavnstransport
Vælg Rainer Mock for specialiserede lufthavnstransporter og garanter en gnidningsløs overgang til og fra lufthavnen
Leveringstjeneste
Rainer Mock er ikke kun for personer; dine pakker og dokumenter når nemt deres destination.
Planlagte ture
Book din tur på forhånd med Rainer Mock og garanter punktlighed for dine vigtige aftaler

Del din oplevelse med Rainer Mock

Hjælp andre rejsende ved at dele din oplevelse. Din feedback er værdifuld!

Andre taxaer i Kassel

Taxi Kassel 24★ 4.7 (115)Taxi-wittig★ 4.6 (14)Taxibetrieb Frank Urban★ 4.4 (13)Q-betriebsleitung Gmbh★ 4.4 (9)Taxibüro Mitte★ 4.2 (13)Freecall Minicar★ 3.9 (399)Taxi-schneider Gmbh★ 3.6 (61)Taxi Kassel - Taxi Service Center Kassel Gmbh - Taxi 88111★ 3.3 (186)

Rainer Mock Taxipris - FAQ

Hvilke tjenester tilbyder Rainer Mock?

Rainer Mock tilbyder en række tjenester, herunder standard taxitjeneste for pålidelig og effektiv rejse i og omkring Germany, lufthavnstransfers for en problemfri overgang til og fra lufthavnen, samt planlagte ture for at garantere punktlighed til vigtige aftaler.

Hvad er den gennemsnitlige bedømmelse af passagerer for Rainer Mock?

Rainer Mock er bedømt til 2 stjerner, hvilket indikerer en lav kundetilfredshed.

Hvor er Rainer Mock placeret?

Adressen på Rainer Mock er Hangarsteinstraße 42, 34130 Kassel, Germany.

Hvordan kan man kontakte Rainer Mock?

Kontakt Rainer Mock ved at klikke her på "book nu"

Kan Rainer Mock hjælpe med lufthavnstransfers?

Ja, Rainer Mock tilbyder specielle lufthavnstransfertjenester.

Er du taxichauffør?

Bliv præsenteret på Taxapris.com