Er dette dit taxaselskab?

Gør krav på siden gratis: flere bookinger, tilføj billeder, ydelser og priser og hold dine oplysninger opdateret.

Gør krav på siden - gratis →

Budva Central Bus Station

English

Budva Central Bus Station er et taxa firma bedømt med 1.8 stjerner. Kontakt Budva Central Bus Station og book din tur allerede i dag!

Kontakt chauffør
Budva Central Bus Station
Budva, Montenegro
1.8
(85)

Anslå taxapris fra Iberostar Bellevue

Iberostar Bellevue
Beregn pris
BookingsystemModtag bookinger onlineLad rejsende bestille en tur direkte fra din side, og håndter alt i én indbakke.Se bookingsystemet →
Budva Central Bus Station tilbyder
Standard taxitjeneste
Oplev byen med Budva Central Bus Station, hvilket sikrer pålidelig og effektiv rejse i og omkring byen
Lufthavnstransport
Vælg Budva Central Bus Station for specialiserede lufthavnstransporter og garanter en gnidningsløs overgang til og fra lufthavnen
Leveringstjeneste
Budva Central Bus Station er ikke kun for personer; dine pakker og dokumenter når nemt deres destination.
Planlagte ture
Book din tur på forhånd med Budva Central Bus Station og garanter punktlighed for dine vigtige aftaler

Del din oplevelse med Budva Central Bus Station

Hjælp andre rejsende ved at dele din oplevelse. Din feedback er værdifuld!

Andre taxaer i Iberostar Bellevue

Taxi Fishing Boat Budva★ 5.0 (41)Ridji Taxi Boat★ 5.0 (13)Go Taxi Budva★ 5.0 (9)Taxi Boat Mico★ 5.0 (3)Rent A Boat Sveti Stefan★ 5.0 (2)Taxi Boskovic Budva★ 5.0 (1)Iberostar Bellevue★ 4.6 (4579)Vip Taxi Budva★ 4.6 (87)

Budva Central Bus Station Taxipris - FAQ

Hvilke tjenester tilbyder Budva Central Bus Station?

Budva Central Bus Station tilbyder en række tjenester, herunder standard taxitjeneste for pålidelig og effektiv rejse i og omkring Montenegro, lufthavnstransfers for en problemfri overgang til og fra lufthavnen, samt planlagte ture for at garantere punktlighed til vigtige aftaler.

Hvad er den gennemsnitlige bedømmelse af passagerer for Budva Central Bus Station?

Budva Central Bus Station er bedømt til 1.8 stjerner, hvilket indikerer en lav kundetilfredshed.

Hvor er Budva Central Bus Station placeret?

Adressen på Budva Central Bus Station er Budva, Montenegro.

Hvordan kan man kontakte Budva Central Bus Station?

Kontakt Budva Central Bus Station ved at klikke her på "book nu"

Kan Budva Central Bus Station hjælpe med lufthavnstransfers?

Ja, Budva Central Bus Station tilbyder specielle lufthavnstransfertjenester.
📈 5,000+ personer har søgt en taxa i Montenegro - sørg for, at de finder dig.

Er du taxichauffør?

Bliv præsenteret på Taxapris.com