Er dette dit taxaselskab?

Gør krav på siden gratis: flere bookinger, tilføj billeder, ydelser og priser og hold dine oplysninger opdateret.

Gør krav på siden - gratis →

Canto Do Leme Táxi

English

Canto Do Leme Táxi er et taxa firma bedømt med 4 stjerner. Kontakt Canto Do Leme Táxi og book din tur allerede i dag!

Kontakt chauffør
Canto Do Leme Táxi
Av. Atlântica, 324 - Leme, Rio de Janeiro - RJ, 22010-000, Brazil
4
(8)

Anslå taxapris fra Windsor Leme Hotel

Windsor Leme Hotel
Beregn pris
BookingsystemModtag bookinger onlineLad rejsende bestille en tur direkte fra din side, og håndter alt i én indbakke.Se bookingsystemet →
Canto Do Leme Táxi tilbyder
Standard taxitjeneste
Oplev byen med Canto Do Leme Táxi, hvilket sikrer pålidelig og effektiv rejse i og omkring byen
Lufthavnstransport
Vælg Canto Do Leme Táxi for specialiserede lufthavnstransporter og garanter en gnidningsløs overgang til og fra lufthavnen
Leveringstjeneste
Canto Do Leme Táxi er ikke kun for personer; dine pakker og dokumenter når nemt deres destination.
Planlagte ture
Book din tur på forhånd med Canto Do Leme Táxi og garanter punktlighed for dine vigtige aftaler

Del din oplevelse med Canto Do Leme Táxi

Hjælp andre rejsende ved at dele din oplevelse. Din feedback er værdifuld!

Andre taxaer i Windsor Leme Hotel

Barrinha Táxi Express★ 5.0 (5)Leme Service Táxi★ 5.0 (2)Constaxti★ 5.0 (2)TÁxi Leme Rio★ 5.0 (2)Taxi Enseada★ 4.8 (5)Windsor Hotel★ 4.6 (3187)Sto. Amaro Táxi★ 4.3 (6)Táxi Leme★ 4.0 (10)

Canto Do Leme Táxi Taxipris - FAQ

Hvilke tjenester tilbyder Canto Do Leme Táxi?

Canto Do Leme Táxi tilbyder en række tjenester, herunder standard taxitjeneste for pålidelig og effektiv rejse i og omkring Brazil, lufthavnstransfers for en problemfri overgang til og fra lufthavnen, samt planlagte ture for at garantere punktlighed til vigtige aftaler.

Hvad er den gennemsnitlige bedømmelse af passagerer for Canto Do Leme Táxi?

Canto Do Leme Táxi er bedømt til 4 stjerner, hvilket indikerer en høj kundetilfredshed.

Hvor er Canto Do Leme Táxi placeret?

Adressen på Canto Do Leme Táxi er Av. Atlântica, 324 - Leme, Rio de Janeiro - RJ, 22010-000, Brazil.

Hvordan kan man kontakte Canto Do Leme Táxi?

Kontakt Canto Do Leme Táxi ved at klikke her på "book nu"

Kan Canto Do Leme Táxi hjælpe med lufthavnstransfers?

Ja, Canto Do Leme Táxi tilbyder specielle lufthavnstransfertjenester.

Er du taxichauffør?

Bliv præsenteret på Taxapris.com