Er dette dit taxaselskab?

Gør krav på siden gratis: flere bookinger, tilføj billeder, ydelser og priser og hold dine oplysninger opdateret.

Gør krav på siden - gratis →

Piccadilly Cars

English

Piccadilly Cars er et taxa firma bedømt med 3.2 stjerner. Kontakt Piccadilly Cars og book din tur allerede i dag!

Kontakt chauffør
Piccadilly Cars
18-20 Grosvenor St, Manchester M1 7JJ, United Kingdom
3.2
(17)

Anslå taxapris fra Piccadilly Circus

Piccadilly Circus
Beregn pris
BookingsystemModtag bookinger onlineLad rejsende bestille en tur direkte fra din side, og håndter alt i én indbakke.Se bookingsystemet →
Piccadilly Cars tilbyder
Standard taxitjeneste
Oplev byen med Piccadilly Cars, hvilket sikrer pålidelig og effektiv rejse i og omkring byen
Lufthavnstransport
Vælg Piccadilly Cars for specialiserede lufthavnstransporter og garanter en gnidningsløs overgang til og fra lufthavnen
Leveringstjeneste
Piccadilly Cars er ikke kun for personer; dine pakker og dokumenter når nemt deres destination.
Planlagte ture
Book din tur på forhånd med Piccadilly Cars og garanter punktlighed for dine vigtige aftaler

Del din oplevelse med Piccadilly Cars

Hjælp andre rejsende ved at dele din oplevelse. Din feedback er værdifuld!

Andre taxaer i Piccadilly Circus

Piccadilly Circus★ 4.5 (2264)Minicabit★ 3.4 (521)Manchester Taxi Service★ 3.3 (115)No Drivers

Piccadilly Cars Taxipris - FAQ

Hvilke tjenester tilbyder Piccadilly Cars?

Piccadilly Cars tilbyder en række tjenester, herunder standard taxitjeneste for pålidelig og effektiv rejse i og omkring United Kingdom, lufthavnstransfers for en problemfri overgang til og fra lufthavnen, samt planlagte ture for at garantere punktlighed til vigtige aftaler.

Hvad er den gennemsnitlige bedømmelse af passagerer for Piccadilly Cars?

Piccadilly Cars er bedømt til 3.2 stjerner, hvilket indikerer en medium kundetilfredshed.

Hvor er Piccadilly Cars placeret?

Adressen på Piccadilly Cars er 18-20 Grosvenor St, Manchester M1 7JJ, United Kingdom.

Hvordan kan man kontakte Piccadilly Cars?

Kontakt Piccadilly Cars ved at klikke her på "book nu"

Kan Piccadilly Cars hjælpe med lufthavnstransfers?

Ja, Piccadilly Cars tilbyder specielle lufthavnstransfertjenester.

Er du taxichauffør?

Bliv præsenteret på Taxapris.com